Levné zájezdy pobytové,poznávací,za exotikou,ceny porovnáme za Vás.

ID: 955138

OKRUH SAHAROU NA VELBLOUDECH

Termín: 04.03. (Čt) - 11.03. (Čt) 2021

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha (14:05)

Strava: Plná penze

Cena: 21 290 Kč

  • Česky mluvící delegat
Poloha

Netradiční výlet v Tunisku

Program zájezdu

1. den
Přílet do Tuniska, kde Vás přivítá zástupce CK. Transfer do hotelu, ubytování a večeře v hotelu střední kategorie.

2. den
Po snídani transfer jeepy do pouště, kde začíná výlet na dromedárech.

2. - 6. den
Putování pouští s karavanou. Denní trasa představuje asi 20 km. Každý z účastníků má po celou dobu přiděleného osedlaného dromedára, který zároveň převáží i část nákladu a na kterém podle libosti jede (obvykle každý střídavě jede a kráčí pěšky). Součástí karavany jsou, kromě osedlaných dromedárů, i dromedáři převážející pouze náklady (stany, potraviny, vodu, atd.) Snídaně, obědy a večeře připravují saharští průvodci na ohništi po nomádsku (zvláštní oblibě se těší tradiční nomádský chléb pečený ve žhavých uhlících v písku). Péči o dromedáry mají též na starosti nomádští průvodci. Večery se tráví u táborových ohňů. Noclehy jsou ve spacích pytlích ve stanech či pod širým nebem (záleží na momentální volbě účastníka). Každý účastník si veze svůj vlastní spací pytel, dromedáři pro každého převážejí navíc matraci potaženou koženkou a 1–2 deky. V zimních měsících nehrozí na Sahaře uštknutí hadem či štírem, neboť mají zimní spánek. Během cesty pouští pečují účastníci o osobní hygienu pomocí hygienických ubrousků, navíc mají možnost se 3. den vykoupat v jezírku s teplou termální vodou o teplotě asi 38 °C.

7. den
Transfer z pouště do letoviska na pobřeží Tuniska. Ubytování a večeře v hotelu střední kategorie.

8. den
Snídaně v hotelu. Transfer na letiště k odletu do Prahy. Pokoje musí být uvolněny do 12 hod., ale transfer se koná asi 2 hod. 30 min. před odletem. Do té doby mohou účastníci využívat společné prostory hotelu.

Upozornění: Co si vzít s sebou?Zavazadlo opatřené popruhy, aby se dalo upevnit na hřbet dromedára.Batůžek nebo ledvinku pro osobní doklady, peníze, apod.spací pytelkapesní baterku s náhradními bateriemikapesní nůž, provaz a provázek (nůž je třeba v letadle přepravovat v zavazadlovém prostoru, přeprava nožů v kabině pro cestující je zakázána)hygienické ubrousky napuštěné toaletní vodou či mlékem a další základní potřeby pro osobní hygienu, včetně opalovacího krému s UV filtremsluneční brýle s UV filtrem (nedoporučuje se používat luxusní brýle neboť se mohou poškodit při kontaktu s pískem). Během putování Saharou se rovněž nedoporučuje používat kontaktní čočky.Sportovní oblečení (2 kalhoty, 1 šortky bermudy, 3 trička, 1 bavlněný a 1 vlněný svetr, 1 tepláková souprava na spaní, plavky, 1 větrovku s podšívkou, sportovní obuv, sandále, pokrývku hlavy (v Douz lze před odjezdem zakoupit dlouhou bavlněnou šálu, jakou používají Tuaregové).Kvalitní pouzdra na fotografické přístroje a dostatek igelitových sáčků na ochranu přístrojů a vašich osobních věcí před pískem.Zájezd ve vyhlášeném termínu se uskuteční při minimální účasti 10 osob a maximální účasti 30 osob.Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 2 noclehy v hotelu při příletu a při odletu s polopenzí, během okruhu na poušti plná penze a popsaný program, česky nebo slovensky hovořícího průvodce, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 599 Kč/pobyt/dospělá osoba a 349 Kč/pobyt/dítě do 18 let, fakultativní služby. Pobytová taxa splatná na hotelové recepci dle kategorie hotelu, týká se osob starších 12 let a maximálně se bude počítat 7 nocí. 3 hotely - 2DT/noc 4 a 5 3DT noc.

04.03. (Čt) - 11.03. (Čt) 2021 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj pro 2 osoby další typy pokojů
Plná penze
Letecky/Praha
-18%Last minute21 290 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměTunisko
MístoTunisko
HotelOKRUH SAHAROU NA VELBLOUDECH
Pokoj pro 2 osoby
Termín04.03.2021 - 11.03.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPlná penze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Exim Tours, a.s. IČO: 45312974
Vytvářím objednávku...