Levné zájezdy pobytové,poznávací,za exotikou,ceny porovnáme za Vás.

ID: 780523

Termín: 15.04. (Čt) - 22.04. (Čt) 2021

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Varšava (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 8 996 Kč

  • Wellness
  • Skluzavky/Tobogány
  • Vzdálenost od moře - Do 50 m
    Do 50 m
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Tenis
  • Hotel na plaži
  • Vodní sporty
Popis hotelu

Poloha
Hotel Marabout se nachází v palmové zahradě, v samém srdci turistického oblasti Sousse, cca 2 km od historické medíny (možný dojezd místním taxi, cca 2 EUR). V blízkosti hotelu se nacházejí četné bary, restaurace a obchody. Hotel cca 40 km od letiště v Enfidha a cca 15 km od letiště v Monastiru.

Pláž
Hotel Marabout se nachází přímo u pěkné, široké písčité pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici po zaplacení vratné zálohy ve výši cca 20 TND/den (v případě výběru All Inclusive) a za poplatek cca 2 TND/den (v případě výběru HB).

Vybavení
Recepce, lobby, směnárna, výtahy, hlavní restaurace a a´la carte "CRUISE" (za poplatek), bar, snack-bar. Trezor na recepci za poplatek (cca 10 TND/týden + záloha cca 20 TND/týden). Velký bazén se sladkou vodou, krytý bazén a brouzdaliště pro děti. Navíc bazén s tobogány ve velkém aquaparku (ve vyznačených hodinách). Lehátka a slunečníky u bazénu - plážové osušky zdarma za zálohu cca 10 TND/ručník. Dále za poplatek: SPA centrum (sauna, masáže), obchod se suvenýry a kadeřnictví.

Pokoje
Hotel Marabout má více než 400 pokojů zařízených v maurském stylu. Dvoulůžkové pokoje (rozloha cca 20 m², možnost max. 2 přistýlek) jsou vybaveny centrálně řízenou klimatizací (v provozu během července a srpna), satelitní TV, telefonem, koupelnou s WC a sprchovým koutem nebo vanou. Většina pokojů má k dispozici balkón nebo terasu, výjimkou jsou čtyřlůžkové rodinné pokoje.
Postýlka pro dítě do 2 let zdarma na vyžádání. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.

Strava
All Inclusive: jídla formou bufetu - snídaně (6:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (18:00-20:30), nealkoholické a místní alkoholické nápoje, káva a čaj v baru v lobby (9:00-24:00), nápoje k jídlům (voda, káva, čaj, místní víno a pivo), stejně jako v baru u bazénu s nealkoholickými nápoji, vínem a pivem (otevřeno od 10:00 do 17:00), snack bar je otevřen v hlavní sezóně od 14:00 do 17:00. Občerstvení v lobby baru 15:30-17:00.

Sport a zábava
Hotel Marabout pořádá animační program pro děti i dospělé během dne i večera. Pro děti dětská herna a hřiště. Basketbalové a volejbalové hřiště. Stolní tenis, kulečník a vodní sporty za poplatek (podrobný ceník je k dispozici na recepci).

Internet
Internet Wi-Fi zdarma v lobby.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.hotel.marabout.tourism.tn

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 2 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se vypočítává na 7 po sobě jdoucích nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.


Náš názor
Velmi atraktivní poloha u pláže v Sousse a v blízkosti veškeré zábavy, dobré hotelové služby, příjemná rodinná atmosféra a bohatý animační program - to jsou některé z hlavních výhod hotelu Marabout. Vřele doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na  R.pl/rozklady .

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Upozornění
Odlety z: Varšavy, Gdaňska, Vratislavi, Poznani a Katovic. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na  R.pl/rozklady .

UPOZORNĚNÍ!!! Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska. V případě jiné státní příslušnosti je třeba cenu ověřit.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (netýká se All Inclusive) a jiné osobní výdaje.
UPOZORNĚNÍ! Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši od 1 do 3 TND/os./den. Maximální výše pobytové taxy se počítá na následujících 7 nocí v hotelu, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Poplatek se platí přímo na recepci při ubytování klientů v hotelu.

Název zájezdu v polském jazyce: Tunezja - wczasy

Výlety v okolí

SAHARA 2 DNY (TUNISKO V KOSTCE) - neděle/pondělí, cena: cca 80 EUR/os. nebo cca 95 USD/dospělá osoba, dítě (2 - 12 let) sleva 50 %
Tento dvoudenní výlet na „Velký Jih“ je nepochybně největším zážitkem a dává příležitost seznámit se s různými regiony země, bohatou a rozmanitou kulturou a tradicí. Tento výlet není jen návštěvou Sahary, je to skutečná podstata celé země od severu k jihu - proto je také ne bezdůvodně nazýván „Tuniskem v kostce“. Vřele doporučujeme!
Během výletu navštívíme třetí největší římské koloseum v El-Džem, tato krásně zachovaná budova posloužila jako pozadí během natáčení filmu „Gladiátor“. Následně navštívíme Matmatu připomínající měsíční krajinu. Záběry této úchvatné hollywoodské krajiny se objevily také ve filmech jako např. „Star Wars“, „Anglický pacient“ nebo „Pouští a pralesem“. Matmata je vesnicí, která je stále obývána domorodým obyvatelstvem Tuniska - Troglodyty. Navštívíme jejich autentické domy, které jsou vytesány ve skalách. Právě zde během oběda ochutnáme tuniské speciality. Následně dojedeme k „bráně Sahary“ v Douz a vyrazíme na hřbetech velbloudů (za poplatek cca 25 TND) do saharské pouště - Velkého východního Ergu. Abychom ještě více pocítili atmosféru nekonečné Sahary, v okolí máme připravený nocleh a večeři. Druhý den po snídani vyjíždíme k největšímu solnému jezeru Tuniska - Šot al-Džaríd, kde budeme obdivovat jedinečnost této krajiny. Na jihu země je spousta pouštních oáz s milionem palem, na kterých roste jeden z nejlepších druhů datlí na světě (možnost výjezdu kočárem do oázy za poplatek cca 12 TND). Následně přesedneme do džípů a vydáme se za dobrodružstvím, jaké známe z rallye Paříž-Dakar, do Ong Jemel - města známého z filmu Hvězdné války. Můžeme si také vychutnat podívanou na malebné horské oázy v Chebice. Na zpáteční cestě zakončíme výlet návštěvou islámského Svatého města - Kajruvánu. Na místě se platí přejezd džípy, cena cca 20 EUR/os.

TUNIS - KARTÁGO - SIDI BOU SAID - MUZEUM BARDO - 1 DEN - úterý, cena: cca 35 EUR nebo 40 USD/dospělá osoba, dítě (2 - 12 let) sleva 50 %
Cílem výletu je seznámit se s historií a kulturou Tuniska starou 3000 a více let. Právě zde se arabská kultura neuvěřitelně prolíná s fénickými, andaluskými a francouzskými vlivy. V programu výletu uvidíte 4 různé tváře tohoto města. V plánu je také návštěva v samotném srdci hlavního města. Během procházky hlavní alejí Habib Bourgiby, kde lze obdivovat krásnou francouzskou architekturu, přejdeme k hradbám arabské medíny z 13. století, plné orientálních bazarů. Společná procházka úzkými uličkami trhu (souku), kde můžete na každém kroku sledovat umělecká řemesla a určitě najdete také nějaké suvenýry pro sebe. Dalším bodem programu je návštěva muzea Bardo, známého díky největší sbírce mozaik na světě a sbírce římských soch pocházejících z celé severní Afriky, stejně jako sbírky s punské doby. Během návštěvy hlavního města nelze vynechat prohlídku historického Kartága, kde uvidíme archeologický park, stejně jako rozlehlý a dobře zachovalý komplex římských lázní Antonia Pia z 2. století n. let. Dalším mimořádně příjemným bodem programu bude procházka půvabným andaluským uměleckým městečkem Sidi Bou Said. Bílo-modrá architektura tohoto místa, úchvatný výhled na jachtařský přístav a Tuniský záliv připomíná řeckou architekturu Santorini. Oběd během cesty je zahrnut v ceně.

EL ZAHRA - LASEROVÁ SHOW - 1/2 DNE - pátek, pondělí, cena: cca 30 EUR nebo cca 37 USD/dospělá osoba, dítě (2 - 12 let) sleva 50 %
Historické představení „Světlo a zvuk“ - to je špičková laserová show, projekce dynamických obrazů, ve které vystupuje stovka komparzistů a herců, vypráví historii Tuniska v polském jazyce. V předsálí se podávají tuniské pokrmy a víno. Zábavu zpestří břišní tance a tuniské tance.

PLAVBA PIRÁTSKOU LODÍ - 1/2 DNE - pondělí, středa nebo sobota, cena: cca 15 EUR nebo cca17 USD/dospělá osoba - hotely v Súsa a Monastiru, cca 20 EUR nebo 23 USD/dospělá osoba v hotelech v Mahdii, děti (2 - 12 let) sleva 50%
Dopolední plavba na moři! Tři hodiny relaxační plavby podél pobřeží pro všechny milovníky lodí, moře a dobré zábavy. Během plavby je servírováno občerstvení, je připraven animační program, zábava a pro odvážlivce koupel na širém moři.

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce. Jejich organizátorem není CK, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto jakékoli stížnosti by měly být adresovány přímo organizátorovi. Popisy fakultativních výletů a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, podrobné informace získáte od našeho zástupce v Tunisku. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé zájezdy organizovány.

Jiné

Tunisko - základní informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné je často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často sami zaokrouhlují patřičné částky.

Vízum
Každý cestující musí mít cestovní pas platný po dobu nejméně 3 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR. Obyvatelé jiných zemí mohou podléhat jiným pasovým a vízovým předpisům.

Čas
Stejný jako v ČR.
 
Orientační ceny
Hamburger - cca 3 TND; 1,5 l vody - cca 0,5 TND; pivo v obchodě cca 1,5 TND. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zakoupit i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí cca 0,75 TND.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.
 
Telefony

Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční docela drahé. Ověřte si před odjezdem na dovolenou, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.
 
Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.
 
Letoviska na tuniském pobřeží

Přístav El Kantaoui
Nachází se hned vedle města Súsa, s malebným jachtařským přístavištěm, který je místním centrem nočního života. Nachází se zde krásné písčité pláže, luxusní hotely a 36 jamkové golfové hřiště. Výhodou letoviska je také blízkost města Súsa, kde lze navštívit starou medínu s úžasným místním bazarem - soukem.

Monastir
Monastirská hotelová zóna - několik kilometrů písečné pláže, která láká návštěvníky k večerním procházkám. Monastir sám byl kdysi rybářskou vesnicí, ale již mnoho let se rychle vyvíjí ve významné turistické město. Rozhodně stojí za to navštívit centrum města, kde se tyčí ochranná pevnost Ribat z 9. století.

Hammamet
Jedno z nejznámějších letovisek na tuniském pobřeží. Zvané městem jasmínu nebo rajskou zahradou, uchvacuje svými širokými plážemi a širokou škálou zařízení k provozování vodních sportů. V Hammametu se nachází také mnoho restaurací, kaváren a barů. Stojí za to navštívit historickou část města - zdejší obranné hradby skrývají úzké uličky a mešity.

Mahdia
Nachází se cca 50 km jižně od města Súsa. Poněkud menší letovisko ve srovnání se Súsou nebo Hammametem, ale rozhodně o nic méně atraktivní. Mahdijské pláže jsou považovány za jedny z nejlepších v zemi. Mahdia má zároveň bohaté kulturní a náboženské tradice, proto také stanoví poznávací atrakci.

01.04. (Čt) - 08.04. (Čt) 2021 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Varšava
-Last minute9 722 Kč
Vybrat termín
08.04. (Čt) - 15.04. (Čt) 2021 - 8 dní, 7 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Varšava
-Last minute9 596 Kč
Vybrat termín
15.04. (Čt) - 22.04. (Čt) 2021 - 8 dní, 7 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Varšava
-Last minute8 996 Kč
Vybrat termín
22.04. (Čt) - 29.04. (Čt) 2021 - 8 dní, 7 nocí
pokoj standardní
Polopenze
Letecky/Varšava
-Last minute9 600 Kč
Vybrat termín
22.04. (Čt) - 06.05. (Čt) 2021 - 15 dní, 14 nocí
pokoj standardní
Polopenze
Letecky/Varšava
-Last minute12 722 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměTunisko
MístoTunisko
HotelMarabout
pokoj standardní
Termín15.04.2021 - 22.04.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoVaršava
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...