Levné zájezdy pobytové,poznávací,za exotikou,ceny porovnáme za Vás.

ID: 654415

Pariya Resort & Villas Haad Yuan Koh Phangan ****

Termín: 11.09. (St) - 19.09. (Čt) 2019

Délka pobytu: 9 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Vídeň (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 28 990 Kč

Poloha
Hotel Pariya Resort & Villas Haad Yuan Koh Phangan je butikový hotel, situovaný na pláži Yuan beach, velmi pěkné tropické pláži se světlým pískem. Možnosti nakupování, zábavy a nočního života jsou dosažitelné loďkou, cesta trvá cca 5 minut. Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén, dětský bazén, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, herní místnost a centrum aktivit, možnost připojení k internetu, knihovna, restaurace, bar, konferenční prostory a další. Ubytování: V hotelu je na výběr z 5 kategorií ubytování. K vybavení každého standardního pokoje patří balkon nebo terasa, koupelna s WC, individuálně ovladatelná klimatizace, SAT TV, trezor, minibar, zařízení pro přípravu kávy a čaje, fén, telefon s přímou volbou a další. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně. láž: Hotel se nachází přímo u tropické pláže. Sport a zábava: Klientům je k dispozici široká nabídka vodních sportů na pláži, využít také můžete některého z nabízených fakultativních výletů.
Vybavení
K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén, dětský bazén, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, herní místnost a centrum aktivit, možnost připojení k internetu, knihovna, restaurace, bar, konferenční prostory a další. Ubytování: V hotelu je na výběr z 5 kategorií ubytování. K vybavení každého standardního pokoje patří balkon nebo terasa, koupelna s WC, individuálně ovladatelná klimatizace, SAT TV, trezor, minibar, zařízení pro přípravu kávy a čaje, fén, telefon s přímou volbou a další. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně. Pláž: Hotel se nachází přímo u tropické pláže. Sport a zábava: Klientům je k dispozici široká nabídka vodních sportů na pláži, využít také můžete některého z nabízených fakultativních výletů.
Ubytování
V hotelu je na výběr z 5 kategorií ubytování. K vybavení každého standardního pokoje patří balkon nebo terasa, koupelna s WC, individuálně ovladatelná klimatizace, SAT TV, trezor, minibar, zařízení pro přípravu kávy a čaje, fén, telefon s přímou volbou a další. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně. Pláž: Hotel se nachází přímo u tropické pláže. Sport a zábava: Klientům je k dispozici široká nabídka vodních sportů na pláži, využít také můžete některého z nabízených fakultativních výletů.
Stravování
Stravování je zajištěno formou snídaně. Pláž: Hotel se nachází přímo u tropické pláže. Sport a zábava: Klientům je k dispozici široká nabídka vodních sportů na pláži, využít také můžete některého z nabízených fakultativních výletů.
Pláž
Hotel se nachází přímo u tropické pláže. Sport a zábava: Klientům je k dispozici široká nabídka vodních sportů na pláži, využít také můžete některého z nabízených fakultativních výletů.
Sport a zábava
Klientům je k dispozici široká nabídka vodních sportů na pláži, využít také můžete některého z nabízených fakultativních výletů.
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu Koh Samui:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - ostrov Koh Samui.

2.den - přílet na ostrov Koh Samui, přejezd do přístavu, trajekt na ostrov Koh Phangan, transfer do hotelu, ubytování. Volný program

3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer dopřístavu, trajek na ostrov Koh Samui, transfer na letiště, odlet z Koh Samui do Prahy (Vídně)

Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku na ostrov Koh Samui, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- anglicky mluvící delegát na telefonu, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
26.05. (Ne) - 04.06. (Út) 2019 - 10 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-Last minute32 290 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Vídeň
-Last minute33 090 Kč
Vybrat termín
26.05. (Ne) - 07.06. (Pá) 2019 - 13 dní, 10 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-Last minute35 990 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Vídeň
-Last minute36 890 Kč
Vybrat termín
26.05. (Ne) - 09.06. (Ne) 2019 - 15 dní, 12 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-Last minute38 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměThajsko
MístoKo Phangan
HotelPariya Resort & Villas Haad Yuan Koh Phangan
Dospělá osoba
Termín11.09.2019 - 18.09.2019 - s dopravou 11.09.2019 - 19.09.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoVídeň
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Vytvářím objednávku...