Levné zájezdy pobytové,poznávací,za exotikou,ceny porovnáme za Vás.

ID: 617882

OKRUH SEVER / KOGGALA (HOTELY / KOGGALA BEACH HOTEL ) ***

Termín: 09.03. (So) - 18.03. (Po) 2019

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: All inclusive

Cena: 48 400 Kč

  • Fitness
Poloha
KOGGALA:

Letovisko „Koggala“se nachází v nejjižnější části Srí Lanky, cca 12 km od historického města Galle a 5 km od letiště - Koggala Airport. Díky své poloze má výborné klimatické podmínky po celý rok. Je to klidnější letovisko s menším počtem hotelů. Má dlouhé pláže se zlatým pískem, křišťálově průzračné moře a fantastický podmořský svět. Na své si zde přijdou milovníci vodních sportů, zejména potápění. Zajímavostí je nedaleko vzdálená laguna „Koggala“, která je krásným místem na procházení, pozorování ptáků či vyjížďce na lodi. Další zajímavostí letoviska je vojenská letecká základna vybudovaná za 2. světové války.


COLOMBO:

Největší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je známé především jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a je také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Najdete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či buddhistický chrám.

"ANURADHAPURA": Anurádhapura byla více než 1000 let největším a nejdůležitějším královským městem Srí Lanky, a to od roku 380 př.n.l. Bývá označována za nejznámější historické město na Srí Lance. Současná Anuradhapura se dělí na starověké a moderní město. Za návštěvu stojí mnoho památek, jako je Srí Mahá Bodhi, Dágoba Ruvanvelisaya, Dágoba Thuparama, Mosazný palác nebo Issarasamana Vihára.
"MIHINTALE": Mihintale leží 13 km východně od Anuradhapury, takže pokud se vydáte do Anurádhapury, nebude pro vás návštěva Mihintale zajížďkou. Mihintale má pro buddhistické Srílančany obrovský význam, protože právě zde buddhismus zapustil své kořeny. Na vrchol Mihintale vede 1840 žulových schodů, takže je vhodné vybrat si k návštěvě dobu po ránu nebo pozdní odpoledne.
"AUKANA": Aukana je název památkové oblasti na Srí Lance, kde se nachází pozůstatky buddhistického chrámu se sochou Buddhy, která je největší sochou na Srí Lance vůbec.
"WILPATTU NÁRODNÍ PARK": Tento národní park je umístěn přibližně 180 km severně od Colomba a zasahuje od severozápadního pobřeží do vnitrozemí směrem ke starověkému městu Anuradhapura. Přirozenou jižní a severní hranici parku tvoří dvě řeky Modaragam aru a Kala Oya a Indický oceán na západu. Park dominuje svou rozlohou 131 693 ha nad všemi ostatními a dosahuje nadmořské výšky 152 m n. m. Je největším a nejstarším národním parkem na Srí Lance.
"JAFFNA": Jaffna je hlavním městem severní provincie Srí Lanky a dvanáctým největším městem na Srí Lance. Zajímavý je celý stejnojmenný poloostrov a okolní ostrovy se šňůrami osamocených chrámků.
Program
1.DEN - PRAHA/COLOMBO

• Odlet z Prahy podle letového řádu, přestup v Dubaji a odlet do Colomba2. DEN - ANURADHAPURA

• Přílet do Colomba na letiště podle letového řádu Emirates (časový posun mezi Srí Lankou a ČR = +4,5 hodiny v době zimního času nebo +3,5 hodiny v době letního času)

• Setkání na letišti se zástupcem CK

• Cesta autobusem s česky hovořícím průvodcem do Anuradhapura

• Ubytování v Anuradhapura – hotel 3*** , večeře v hotelu3. DEN – ANURADHAPURA/MIHINTALE

• Po snídani následuje prohlídka města Anuradhapura

• Odpoledne výlet do kolébky budhismu Mihintale a návrat do hotelu

• Ubytování v hotelu 3*** v Anuradhapura, večeře v hotelu4. DEN – ANURADHAPURA/AUKANA/NÁRODNÍ PARK WILPATTU

• V ranních hodinách po snídani cesta do Aukana, kde je nejvyšší socha Buddhy na Srí Lance, prohlídka

• Poté transfer do Národního parku Wilpattu, cca 3 hodinová prohlídka parku na jeepech

• Návrat do hotelu 3*** v Anuradhapura, večeře v hotelu5. DEN – JAFFNA/NAGADEEPA

• Po snídani následuje cesta na samý sever Srí Lanky do provincie Jaffna

• Odpoledne cesta motorovou lodí z Jaffna na ostrov Nagadeepa, prohlídka ostrova a zpět lodí do hotelu

• Ubytování v hotelu 3*** v Jaffna, večeře v hotelu6. DEN – JAFFNA/DELFT ISLAND/CASUARINA BEACH

• V brzkých ranních hodinách před snídaní můžete navštívit hinduistický chrám Nallur Kandaswamy Kovil

• Snídaně v hotelu a výlet motorovou lodí na ostrov Delft, prohlídka ostrova

• Návštěva pláže Casuarina Beach a výrobny zmrzliny "Rio Ice Cream"

• Ubytování v hotelu 3*** v Jaffna , večeře v hotelu7. DEN – ODJEZD DO HOTELU U PLÁŽE

• Po snídani následuje transfer do zvoleného hotelu u pláže. Za příplatek 20 USD můžete cestovat vlakem, cesta trvá cca 8 hodin

• Odpoledne příjezd do zvoleného hotelu u pláže

• Ubytování ve zvoleném hotelu u pláže, ALL INCLUSIVE7. – 11.(12.) DEN - 4 NEBO 5 NOCÍ POBYT V PLÁŽOVÉM HOTELU S ALL INCLUSIVE (PODLE CELKOVÉ DÉLKY ZÁJEZDU)11. (12.) DEN – TRANSFER NA LETIŠTĚ

• Snídaně v hotelu, vyklizení pokoje cca do 12:00 hodin. Do večerních hodin – osobní volno, zavazadla si můžete nechat ve vyhrazeném místě u recepce hotelu. Ve večerních hodinách transfer na letiště.12. (13.) DEN – ODLET DO PRAHY

• Odlet zpět do Prahy podle daného letového řádu s přestupem v Dubaji.

Ubytování
OKRUH SEVERNÍ SRÍ LANKOU S POBYTEM U MOŘE 3***:

Jedná se o poznávací okruh severem Srí Lanky na 5 nocí. Tento okruh je součástí jednoho z našich kombinovaných zájezdů na Srí Lanku. Strávíte 3 noci v 3* hotelu v Anuradhapura a 2 noci v 3* hotelu v Jaffna v nejsevernější části Srí Lanky. Během okruhu poznáte různorodá a zajímavá místa, jako např. buddhistické a hinduistické chrámy, nejvyšší sochu Buddhy na Srí Lance, prodjedete se džípem největším národním parkem na Srí Lance a z Jaffny se vypravíte lodí na přilehlé ostrovy. Na okruhu strávíte 5 nocí a bude následovat pobyt ve Vámi zvoleném plážovém hotelu 3* s  polopenzí nebo s All Inclusive.


KOGGALA BEACH HOTEL 3***:

Tento hotel se nachází přímo na zlato písečné pláži v letovisku „Koggala“, vzdálený 16 km od města „Galle“ a 165 km od mezinárodního letiště. Má celkem 102 klimatizovaných pokojů (Mangrove, Coconut, Palm) s vlastním sociálním zařízením, mini barem, kabelovou televizí, trezorem, telefonem a vysoušečem vlasů. Všechny pokoje disponují balkonem či terasou s krásným výhledem. V hotelu je bar a restaurace s nabídkou místní a mezinárodní kuchyně, dále diskotéka. Naleznete zde také venkovní bazén s lehátky a fitness centrum. Dále disponuje úschovnou zavazadel a room servisem. Nechybí zde ani zázemí pro sportovní vyžití, jako je tenis, basketbal, badminton, volejbal či vodní sporty – potápění, šnorchlování, windsurfing a mnoho dalších. V hotelu se uskutečňují tematické programy s živou hudbou. Bezdrátové internetové připojení je k dispozici na recepci.


Stravování

Kuchyně na Sri Lance nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly se Srí Lankou co do činění. Byli to Arabové, Indové, Holanďani či Angličané. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.

03.03. (Ne) - 13.03. (St) 2019 - 11 dní, 10 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Praha
-50 000 Kč
Vybrat termín
06.03. (St) - 15.03. (Pá) 2019 - 10 dní, 9 nocí
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Praha
-46 400 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Praha
-49 500 Kč
Vybrat termín
09.03. (So) - 18.03. (Po) 2019 - 10 dní, 9 nocí
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Praha
-46 400 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Praha
-48 400 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSrí Lanka
MístoSrí Lanka
HotelOKRUH SEVER / KOGGALA (HOTELY / KOGGALA BEACH HOTEL )
Dospělá osoba
Termín09.03.2019 - 18.03.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Kentlucky s.r.o. IČO: 26475693
Vytvářím objednávku...