Levné zájezdy pobytové,poznávací,za exotikou,ceny porovnáme za Vás.

ID: 772594

Transsibiřskou magistrálou z Moskvy na Bajkal

Termín: 21.05. (Pá) - 01.06. (Út) 2021

Délka pobytu: 12 dní, 11 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 46 700 Kč

Program

1. - 2. den


Letecky Praha – Moskva, prohlídka města – Kreml a Rudé náměstí, chrám Vasila Blaženého, obchodní dům GUM, chrám Krista Spasitele, nový park Zarjadje, pěší zóna starého Arbatu, moderní Nový Arbat, vyhlídka na Vrabčích horách, dle časových možností i letní sídlo Kateřiny Veliké s přilehlým parkem Caricyno. Druhý den večer odjezd nočním vlakem po Transsibiřské magistrále.
3. den


Kazaň – prohlídka starobylého centra na řece Volzekazaňský Kreml, ulice Baumana, katedrála sv. Petra a Pavla, fakultativně Chrám všech náboženství. Večer odjezd nočním vlakem a následující dopoledne přejezd přes Ural do Asie.
4. - 5. den


Jekatěrinburg – náměstí Roku 1905, chrám Na krvi, vyhlídková plošina na vrcholu jednoho z moderních mrakodrapů, jezero v centru města, místo největšího pohřebiště československých legionářů na světě a jejich památník na Michailovském hřbitově. Nocleh v hotelu, druhý den výlet k hraničnímu monumentu mezi Evropou a Asií a k místu pohřebiště carské rodiny Ganina Jama, večer odjezd na úsek magistrály, který je z těch našich druhý nejdelší (2 noci a den).
6. den


Přejezd západní Sibiří přes Omsk a Novosibirsk a přes mohutné řeky Irtyš a Ob.
7. - 8. den


Krasnojarsk s atraktivní polohou na veletoku Jenisej a v předhůří Východního Sajanu. Výlet minibusem do přírodní rezervace Krasnojarské Stolby s unikátními skalními útvary s výhledy na Jenisej (většinu dne relaxace v přírodě a možnost pěší turistiky). Druhý den odjezd vlakem k Bajkalu.
9. den


Irkutsk – tradiční metropole střední Sibiře na řece Angara – nábřeží, pravoslavné chrámy, dřevěné domy děkabristů, Znamenskij monastýr. Nocleh v hotelu.
10. den


Přejezd minibusem k nedalekému jezeru Bajkal do letoviska Listvjanka – okružní plavba lodí po Bajkalu, rybí trh se slavným bajkalským omulem, možnost vycházek borovými lesy po kopcovitém pobřeží, návštěva něrpinária (něrpa je endemický bajkalský tuleň) nebo zajímavého muzea Bajkalu. Nocleh v typickém dřevěném penzionu.
11. den


Z Listvjanky přeplujeme lodí přes ústí řeky Angary do Port Bajkalu, odkud vyráží slavná krugobajkalka na vyhlídkovou jízdu s řadou zastávek s možností pěších procházek podél pobřeží Bajkalu. Zastávka ve Sljuďance, prohlídka jediného mramorového nádraží na světě a rozloučení se se zbytkem skupiny z kompletní verze Magistrály. Večer individuální návrat do Irkutsku a ubytování v hotelu.
12. den


Ranní transfer na letiště a letecky zpět do Prahy.Stravování - snídaně
Užijeme si stravování z bohatých místních zdrojů – samozřejmě také masové taštičky pelmeně, palačinky blinčiki, u Bajkalu a u velkých řek ryby, velký výběr z mnoha druhů piva atd. Ve vlacích je restaurační vagon a v každém vagonu kypjatok s vroucí vodou na samoobslužnou přípravu čaje, kávy, instantních polévek apod. Vše za ceny srovnatelné či nižší oproti českým.
Popis
Ubytování v hotelech*** a jednu noc v „turbáze“ v 2lůžkových pokojích. WC a sprcha s teplou vodou budou většinou na pokoji, ale nelze to vždy zaručit. Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme. Vlaky mají dvě kategorie vagonů. Kupejnyj vagon má uzavřená kupé pro 4 osoby se sklopnými lůžky dole a ve střední poloze, nejvyšší patro je určeno pro zavazadla. Plackartnyj vagon má obdobná lůžka, ale kupé nemají čelní stěnu do uličky a na protilehlé straně uličky jsou ještě 2 lůžka rovnoběžná se směrem jízdy. O každý vagon se pečlivě stará děžurnyj, který vydává čisté povlečení. Kupejnyj vagon nabízí více prostoru a soukromí, plackartnyj zase možnost užít si neformální družnou atmosféru a těsnější kontakt s domácími pasažéry. Všechny přejezdy absolvujeme v kupejnym vagonu.
Cena zahrnuje
průvodce
letenka včetně všech poplatků Praha–Moskva
Irkutsk–Praha v ceně 11000 Kč
5x hotel*** a 1x turistická ubytovna
6x snídaně
4x lehátkový vlak (4-5 nocí
v závoslosti na aktuálním jízdním řádu
podrobněji viz Ubytování)
místní transfery minibusy aj
1x loď (okružní plavba po Bajkalu)
celodenní výlet krugobajkalkou
exkurze do NP Stolby
informační materiály
Cena nezahrnuje
5x jednolůžkový pokoj - povinný – 4700 Kč
ruské vízum – 2900 Kč
21.05. (Pá) - 01.06. (Út) 2021 - 12 dní, 11 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena
Snídaně
Letecky/Praha
-46 700 Kč
Vybrat termín
25.06. (Pá) - 06.07. (Út) 2021 - 12 dní, 11 nocí
Základní cena
Snídaně
Letecky/Praha
-50 700 Kč
Vybrat termín
02.07. (Pá) - 13.07. (Út) 2021 - 12 dní, 11 nocí
Základní cena
Snídaně
Letecky/Praha
-50 700 Kč
Vybrat termín
16.07. (Pá) - 27.07. (Út) 2021 - 12 dní, 11 nocí
Základní cena
Snídaně
Letecky/Praha
-50 700 Kč
Vybrat termín
27.08. (Pá) - 07.09. (Út) 2021 - 12 dní, 11 nocí
Základní cena
Snídaně
Letecky/Praha
-50 700 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRusko
MístoRusko
HotelTranssibiřskou magistrálou z Moskvy na Bajkal
Základní cena
Termín21.05.2021 - 01.06.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Adventura s.r.o. IČO: 44264704
Vytvářím objednávku...