Levné zájezdy pobytové,poznávací,za exotikou,ceny porovnáme za Vás.

ID: 892786

Západ & východ luxusně, s autem ****

Termín: 06.07. (Po) - 13.07. (Po) 2020

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 27 000 Kč

  • Exotika
Ubytování
Jednolůžkový nebo dvojlůžkový pokoj - hotely 4*.


ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ: Hotel Saint Alexis & SPA****
Jeden z nejlepších hotelů na ostrově je postavený v tropické zahradě, přímo na překrásné pláži Boucan Canot, na západním pobřeží ostrova ve městě St. Gilles. Hotel je pojmenovaný po lodi, která přivezla na ostrov první osadníky z Francie. Nabízí ubytování v celkem 45 pokojích v několika kategoriích, leží cca 30 km od letiště. Jednou z jeho zvláštností je bazén v atriu, do kterého se dá vstoupit přímo z pokojů.
Vybavení: recepce, restaurace, bar, pokojový servis. 2 bazény, fitcentrum, lázeňské centrum (sauna, hammam, masáže); šnorchlování, potápění, vodní sporty na pláži. V blízkosti golfové hřiště, nákupní centrum, noční život.
Ubytování: elegantní, prostorné a komfortně vybavené pokoje jsou klimatizované a mají telefon, SAT/TV, WiFi, trezor, minibar, koupelnu (kosmetická sada, fén), terasa. 
VÝCHODNÍ POBŘEŽÍ: Diana Dea Lodge & SPA****
Kouzelný hotel Diana Dea Lodge se nachází v nadmořské výšce 650 m, nad městečkem Ste. Anne, v uzavřené, rozlehlé rezervaci (150 ha). Klidné místo v přírodě nabízí dokonalou pohodu a odpočinek, poskytuje nádherný výhled na Indický oceán.
Vybavení: recepce, restaurace, bar, knihovna a společenská místnost s krbem, terasa s posezením. Vyhřívaný bazén, malé fitcentrum, kulečník; lázeňské centrum (pára, jacuzzi, masáže).
Ubytování: útulně a velmi pohodlně zařízené pokoje, všechny jsou klimatizované a mají telefon, TV, minibar, trezor, koupelnu (kosmetická sada, fén) a terasu nebo balkon se 180° výhledem.
Stravování
Snídaně; za příplatek možná polopenze.
Program
1. DEN: PŘÍLET – ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ / SAINT GILLES LES BAINS Přílet, uvítání na letišti a předání dokumentů k pobytu. Převzetí auta a odjezd na západní pobřeží ostrova, do reunionského "St. Tropez" - St. Gilles les Bains. Ubytování a nocleh v hotelu: Hotel Saint Alexis****. 

1.-5. DEN: ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ / SAINT GILLES LES BAINS Pobyt v plážovém letovisku, koupání a relaxace, masáže... NEBO výlety dle zájmu. Nocleh v hotelu: Hotel Saint Alexis****. 
2. DEN: ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ: MAFATE Snídaně; seznámení s plážovým letoviskem, výjezd do hor s fantastickými výhledy na cirque de Mafate. Nocleh v hotelu: Hotel Saint Alexis****. 
3. DEN: ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ: CILAOS Snídaně; celodenní výlet do horské vesničky Cilaos, s příjemným horským klimatem, termálními prameny, místním vínem a poli s čočkou. Návrat do hotelu, nocleh: Hotel Saint Alexis****. 
4. DEN: ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ: DIVOKÝ JIH Snídaně; celodenní výlet na divoké, stále rozkvetlé jižní pobřeží s lávovými poli a vanilkovými plantážemi. Návrat do hotelu, nocleh: Hotel Saint Alexis****. 

5. DEN: ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ – VÝCHODNÍ POBŘEŽÍ / SAINTE ANNE Snídaně; přejezd na východní pobřeží, cestou prozkoumání nejzelenější části ostrova, cirque de Salazie, s bohatou vegetací a nádhernými vodopády. Dojezd dp Sainte Anne, ubytování a nocleh: Diana Dea Lodge****. 

6. DEN: VÝCHODNÍ POBŘEŽÍ: VOLCANO Snídaně; celodenní výlet k Piton de la Fournaise, měsíční krajina s vulkány, trekking k sopečným kráterům. Nocleh: Diana Dea Lodge****. 

7. DEN: VÝCHODNÍ POBŘEŽÍ: PRALES BELOUVE Snídaně; výlet do primárního pralesa Belouve nebo k vodopádu Takamaka. Nocleh: Diana Dea Lodge****. 

8. DEN: ODLET Snídaně; odjezd na sever ostrova, krátká prohlídka hlavní města. Vrácení auta na letišti, odlet zpět do ČR.
V ceně
- letenka vč. letištních tax

- uvítání na letišti, předání dokumentů k pobytu, telefonická asistence během pobytu (v angličtině, francouzštině)

- 7x ubytování v jednolůžkovém nebo dvojlůžkovém pokoji

- 7x snídaně

- půjčení auta: auto kategorie „Y“ (Renault Clio nebo podobné, diesel), půjčení na 7 dní, vyzvednutí i vrácení na letišti, komplexní pojištění s nulovou spoluúčastí, neomezené kilometry, 24hod asistence
Příplatky
- pobytová taxa: 1,07 EUR / osoba / noc - platba v místě

- auto: letištní taxa: 35 EUR / auto - platba v místě

- cestovní pojištění:viz www.campana.cz/pojisteni
Povinné smluvní údaje
Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Zájezd je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu budou uvedeny v Informacích k odjezdu. Občanům EU stačí pro účast na zájezdu platný cestovní pas, očkování nejsou potřeba.
Doprava:
Letenka Praha – Reunion – Praha s jedním přestupem. Obecně platí, že čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší. Můžeme nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu, přesnou cenu letenky sdělíme v okamžiku rezervace! Uvedená nabídka platí při využití nejvýhodnějšího tarifu. Počet míst je omezen.
Výlety:
Lodní výlety plavba podél západního pobřeží: On Le Grand Bleu: denní výlet (1 hodina): 17 € / osoba - při západu slunce (1hod 30 min) včetně koktejlu: 22 € / osoba On Le Safari Dauphin: - Dolphin Safari (2hod ): 28 € / osoba - “farniente cruise” včetně oběda: 36 € / osoba - při západu slunce: 30 € / osoba On Cat’ananas - půldenní výlet s obědem: 60 € / osoba - celodenní výlet s oběděm: 90 € / osoba Deep Sea Fishing rybolov na 10místech, profesionální posádka: polodenní – dopoledne: 92 € / osoba - polodenní – odpoledne: 80 € / osoba instruktor: 50 € Mountain Biking:transfer minibusem ze St Gilles do Piton Maïdo, výhled na impozantní Mafate a poté sjezd na horských kolech lesními stezkami skrz tamarínové lesy a cukrové plantáže až dolů k pobřeží: polodenní, s transferem a zapůjčením kola. 58 € / osoba Kanoe s profesionálním instruktorem: - polodenní: od 48 € / osoba - celodenní: 69 € / osoba - Canyon Maido: 34 € / osoba - kajak jump: 50 € / osoba - rafting, cano-raft, hydrospeed, kajak: 45 € / osoba Trekking s průvodcem - objevování přírody po turistických stezkách: - the Volcano, the Bélouve forest: 60 € / osoba - Mafate : 68 € / osoba 4x4 Wheeler Tours – když využijeme předností auta, poznáme ostrov z běžně používaných cest: - Le Dimitile, la Rivière des Remparts, Roche Plate, okolí sopky – celodenní výlet s obědem a nápoji: 92 € / osoba - vulkán a „wild south“: 100 € / osoba
06.07. (Po) - 13.07. (Po) 2020 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Snídaně
Vlastní
-27 000 Kč
Vybrat termín
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Snídaně
Letecky/Praha
-47 000 Kč
Vybrat termín
08.07. (St) - 15.07. (St) 2020 - 8 dní, 7 nocí
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Snídaně
Vlastní
-27 000 Kč
Vybrat termín
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Snídaně
Letecky/Praha
-47 000 Kč
Vybrat termín
13.07. (Po) - 20.07. (Po) 2020 - 8 dní, 7 nocí
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Snídaně
Vlastní
-27 000 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměReunion
MístoReunion
HotelZápad & východ luxusně, s autem
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Termín06.07.2020 - 13.07.2020
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Vytvářím objednávku...