Levné zájezdy pobytové,poznávací,za exotikou,ceny porovnáme za Vás.

ID: 892785

Malebná místa divokého ostrova

Termín: 08.07. (St) - 13.07. (Po) 2020

Délka pobytu: 6 dní, 5 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 16 370 Kč

  • Exotika
Ubytování
Jednolůžkový nebo dvojlůžkový pokoj - hotely 2/3/4*.
Stravování
Snídaně v základní ceně, možnost polopenze za příplatek.
Program
1. DEN: ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ Přílet, uvítání na letišti a předání dokumentů k pobytu (vouchery, mapa). Převzetí auta a odjezd na západní pobřeží, možnost ubytování a nocleh v hotelu. 

2. DEN: ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ Snídaně. Možnost koupání v Saint Gilles les Bains, které je nazýváno malým Saint Tropez, nebo výlet do hornaté části západního pobřeží až k Mafate, odkud je překrásný výhled. Ubytování ve stejném hotelu jako první noc. 

3. DEN: CILAOS Snídaně, přejezd do Cilaos s příjemným horským klimatem a termálními prameny. Ubytování a nocleh v hotelu.

4. DEN: VOLCANO Snídaně, odjezd na jih, prohlídka městečka Saint - Pierre s příjemným přístavem. Na nocleh dojezd do hotelu v Plaines. 

5. DEN: SALAZIE Snídaně, odjezd do Le Tampon a Pas de Bellecombe, téměř měsíční krajiny s vulkány, trekking k sopečným kráterům. Odpoledne přejezd do okolí Salazie na zelené východní straně ostrova s překrásnými vodopády. Ubytování a nocleh v hotelu. 

6. DEN: SAINT-DENIS
Snídaně, odjezd na letiště, vrácení auta, odlet zpět do ČR.
V ceně
- letenka vč. letištních tax

- uvítání na letišti, předání dokumentů k pobytu, telefonická asistence během pobytu (v angličtině, francouzštině)

- 5x ubytování v jednolůžkovém nebo dvojlůžkovém pokoji v hotelu **/***/****

- 5x snídaně

- půjčení auta: auto kategorie „A“ (nejmenší auto - Twingo nebo podobné, 3dveře, klimatizace), půjčení na 5 dní, vyzvednutí i vrácení na letišti, komplexní pojištění s nulovou spoluúčastí, neomezené kilometry, 24hod asistence
Příplatky
- pobytová taxa - v některých hotelích: .0,77 - 1,09 EUR / osoba / noc
- platba v místě
- auto: letištní taxa: 35 EUR / auto - platba v místě

cestovní pojištění:viz www.campana.cz/pojisteni
Povinné smluvní údaje
Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Zájezd je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu budou uvedeny v Informacích k odjezdu. Občanům EU stačí pro účast na zájezdu platný cestovní pas, očkování nejsou potřeba.
Doprava:
Letenka Praha – Reunion – Praha s jedním přestupem. Obecně platí, že čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší. Můžeme nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu, přesnou cenu letenky sdělíme v okamžiku rezervace! Uvedená nabídka platí při využití nejvýhodnějšího tarifu. Počet míst je omezen.
Výlety:
Lodní výlety plavba podél západního pobřeží: On Le Grand Bleu: denní výlet (1 hodina): 17 € / osoba - při západu slunce (1hod 30 min) včetně koktejlu: 22 € / osoba On Le Safari Dauphin: - Dolphin Safari (2hod ): 28 € / osoba - “farniente cruise” včetně oběda: 36 € / osoba - při západu slunce: 30 € / osoba On Cat’ananas - půldenní výlet s obědem: 60 € / osoba - celodenní výlet s oběděm: 90 € / osoba Deep Sea Fishing rybolov na 10místech, profesionální posádka: polodenní – dopoledne: 92 € / osoba - polodenní – odpoledne: 80 € / osoba instruktor: 50 € Mountain Biking:transfer minibusem ze St Gilles do Piton Maïdo, výhled na impozantní Mafate a poté sjezd na horských kolech lesními stezkami skrz tamarínové lesy a cukrové plantáže až dolů k pobřeží: polodenní, s transferem a zapůjčením kola. 58 € / osoba Kanoe s profesionálním instruktorem: - polodenní: od 48 € / osoba - celodenní: 69 € / osoba - Canyon Maido: 34 € / osoba - kajak jump: 50 € / osoba - rafting, cano-raft, hydrospeed, kajak: 45 € / osoba Trekking s průvodcem - objevování přírody po turistických stezkách: - the Volcano, the Bélouve forest: 60 € / osoba - Mafate : 68 € / osoba 4x4 Wheeler Tours – když využijeme předností auta, poznáme ostrov z běžně používaných cest: - Le Dimitile, la Rivière des Remparts, Roche Plate, okolí sopky – celodenní výlet s obědem a nápoji: 92 € / osoba - vulkán a „wild south“: 100 € / osoba
08.07. (St) - 13.07. (Po) 2020 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Snídaně
Vlastní
-16 370 Kč
Vybrat termín
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Snídaně
Letecky/Praha
-36 370 Kč
Vybrat termín
15.07. (St) - 20.07. (Po) 2020 - 6 dní, 5 nocí
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Snídaně
Vlastní
-16 370 Kč
Vybrat termín
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Snídaně
Letecky/Praha
-36 370 Kč
Vybrat termín
22.07. (St) - 27.07. (Po) 2020 - 6 dní, 5 nocí
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Snídaně
Vlastní
-16 370 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměReunion
MístoReunion
HotelMalebná místa divokého ostrova
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Termín08.07.2020 - 13.07.2020
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Vytvářím objednávku...