Levné zájezdy pobytové,poznávací,za exotikou,ceny porovnáme za Vás.

ID: 497461

St George Lycabettus Boutique Hotel *****

Termín: 29.02. (So) - 03.03. (Út) 2020

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Letecky / Bratislava (00:00)

Strava: Bez stravy

Cena: 10 513 Kč

Poloha
Vznešený St George Lycabettus Boutique Hotel se nachází přímo v centru Atén, v exkluzivní části Kolonaki, poskytuje snadný přístup k Parthenonu, do části Plaka (staré město v Aténách), k několika muzeím a také do obchodní a administrativní oblasti. V pěší vzdálenosti od národního archeologického muzea, náměstí Syntagma, řeckého parlamentu. Tento Boutique hotel poskytuje elegantní úkryt pro náročnější cestovatele. Upozornění: v případě vycestování pouze jedné osoby je třeba k ceně zájezdu přičíst příplatek za transfer 50 €.
Služby hotelu
24 hodinová recepce poskytne informace a místních restauracích, zábavních a regreačných zařízeních, divadlech, vstupenkách a pod., Úschovna zavazadel, směnárna, pokojová služba, možnost uzavření sňatku, catering služby, prostor pro setkání, 100 parkovacích míst, parkování. Venkovní bazén na střeše nabízí úchvatný výhled na horu Lycabettus (k dispozici pouze v létě), Healt Club je otevřený 24 hodin, 7 dní v týdnu, k dispozici jsou kardiovaskulární zařízení, moderní parní lázeň. Hosté si mohou dopřát relaxační procedury v Sensia Spa zařízení a v posilovně.
Ubytování
K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. St George Lycabettus Boutique Hotel nabízí 154 moderních jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů, které jsou vybaveny individuální klimatizací, trezorem, vlastním sociálním zařízením (vysoušeč vlasů), plně zásobeným mini barem, přístrojem na čaj a kávu, TV se satelitním příjmem a rychlým přístupem na internet. Pokoje mají velká okna se spoustou přirozeného světla, některé s výhledem na aténské kapitálu (za příplatek).
Stravování
Možnost stravování: snídaně. Začněte den s lahodnou snídaní v snídaňové místnosti na nejvyšším patře s dech-beroucím výhledem. Le Grand Balcon restaurace na 6. patře servíruje gurmánskou středomořskou kuchyni s nezapomenutelným výhledem na Akropoli a Aténskou panorama. Frame zahrada je k dispozici během letních měsíců, nabízí obědy a večeře, vedle hudby si můžete vychutnat vynikající koktejly.
Doprava
Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuta příruční zavazadlo standardních rozměrů jakož i transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.
Doporučený program
Je na Vás jako strávíte volné chvíle. My Vám doporučujeme následující program:
1.den - Přílet do Athén. Transfer do hotelu. Individuální program podle času příletu.
2.den - Prohlídka města: dominanta Atén - Akropole se vstupní branou Propylaje, starověkými chrámy Parthenon a Erechteon se šesti Karyatídami, moderní muzeum Akropole, starověká řecká agora s chrámem Hefaisteon, Attalova STOA, římská agora s Věží větrů, Hadriánova knihovna, Plaka - nejstarší čtvrť města, Dionýsovo divadlo a Odeon Heroda Attickém na úpatí Akropole.
3.den - Prohlídka města: náměstí a čtvrť Monastiraki se světoznámým bleším trhem, množství rázovitých obchůdků se suvenýry, ovocem, kořením, medem či ouzem, náměstí Mitropolia s hlavní aténské katedrálou, náměstí Syntagma s budovou parlamentu, kde každou hodinu probíhá střídání stráží v starých řeckých uniformách (Evzoni), Národní zahrada s palácem Zapeon - oáza odpočinku plná palem a pomerančovníků, Panaténajský stadion, kde se konaly první moderní olympijské hry, Olympeon - chrám Dia Olympského, Hadriánova brána.
4.den - Prohlídka města: Národní archeologické muzeum - jedno z nejvýznamnějších archeologických muzeí na světě, Benaki Muzeum, Kerameikos - rozsáhlý archeologický areál, Pireus - největší řecký přístav snadno dosiahuteľný metrem (cca 20 min. Z centra), možnost lodního výletu na některý z ostrovů šáronské zálivu (Salamina, Eigina).
5.den - Individuální program podle času odletu. Transfer na letiště. Odlet z Atén. V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.
Poznámka
Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je nutné zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!
Cena zahrnuje
letecká doprava
letištní poplatky a příruční zavazadlo
4x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Polopenze - Half Board (HB)
transfer letiště - hotel - letiště
pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění
vstupy (muzea a památky) a výlety
místní taxy
služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí
22.02. (So) - 25.02. (Út) 2020 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba na základním lůžku v pokoji 1/2 další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Bratislava
-10 514 Kč
Vybrat termín
Osoba na základním lůžku v pokoji 1/2 další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Bratislava
-10 775 Kč
Vybrat termín
Osoba na základním lůžku v pokoji 1/2 další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Bratislava
-14 440 Kč
Vybrat termín
22.02. (So) - 26.02. (St) 2020 - 5 dní, 4 noci
Osoba na základním lůžku v pokoji 1/2 další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Krakow
-13 539 Kč
Vybrat termín
Osoba na základním lůžku v pokoji 1/2 další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Krakow
-13 888 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŘecko
MístoAthény
HotelSt George Lycabettus Boutique Hotel
Osoba na základním lůžku v pokoji 1/2
Termín29.02.2020 - 03.03.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoBratislava
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: SOLARTOUR, s.r.o. IČO: 44 665 491
Vytvářím objednávku...