Levné zájezdy pobytové,poznávací,za exotikou,ceny porovnáme za Vás.

ID: 406155

Best Western Museum Hotel ***

Termín: 27.02. (Čt) - 01.03. (Ne) 2020

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Letecky / Vídeň (00:00)

Strava: Bez stravy

Cena: 7 421 Kč

Poloha
Best Western Museum Hotel má skvělou polohu v centru Atén. Nedaleko se nachází archeologické muzeum a polytechnická univerzita. Hotel je jen 50 m od ministerstva kultury. Další lákavé atrakce, které jsou snadno dosažitelné z hotelu jsou např. Akropole či městský park, kromě toho hosté mohou využít široké možnosti pro nakupování a zábavu. Hotel nabízí velkou hodnotu za dobrou cenu, vynikající služby, zařízení a pohodlné ubytování. Hotel je ideální volbou pro všechny návštěvníky, kteří touží prozkoumat vše ze starobylého města Athény.
Upozornění: v případě vycestování pouze jedné osoby je třeba k ceně zájezdu připočítat příplatek za transfer 50 €.
Služby hotelu
24 h recepce, zdarma welcome drink při příjezdu, probuzení po telefonu, klimatizace / topení, vícejazyčný personál, prádelna pro hosty, kopírovací služby, faxové služby, půjčovna aut, turistické informační služby, parkování, konferenční zařízení, služba odložení zavazadel, úklid, přístup na internet, trezor (recepce), nekuřácké pokoje. Některé služby jsou za místní poplatek.
Ubytování
K dispozici jsou: jednolůžkové a dvojlôžkkové pokoje s možností dvou přistýlek.
Best Western Museum Hotel poskytuje pohodlné pokoje plně vybavené vším co je potřebné pro pohodlný pobyt v Aténách včetně koupelny, bezplatných toaletních potřeb, vysoušeče vlasů, klimatizace, mini baru, trezoru, žehlicích zařízení, telefonu s přímou volbou, zvukotěsných oken, satelitní / kabelové TV , rádia / hodin, služby probuzení po telefonu, připojení na internet, psacího / toaletního stolku, prostoru na sezení. Extra přikrývky a dětské postýlky jsou k dispozici na požádání. Všechny pokoje mají výhled na okolí.
Stravování
Možnost stravování: snídaně.
Vydatné snídaně sestávají z kvalitně připravených surovin, ovoce, pečiva a nápojů. Hotelový bar během celého dne nabízí kvalitní vína, piva, destiláty a nápoje.
Doprava
Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů i transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.
Doporučený program
Je na Vás jak strávíte volné chvíle. My Vám doporučujeme následující program:
1.den - Přílet do Athén. Transfer do hotelu. Individuální program podle času příletu.
2.den - Prohlídka města: dominanta Athén - Akropole se vstupní branou Propylaje, starověkými chrámy Parthenon a Erechteon se šesti Karyatidami, moderní muzeum Akropole, starověká řecká agora s chrámem Hefaisteon, Attalova stóa římská agora s Věží větrů, Hadriánova knihovna, Plaka - nejstarší čtvrť města, Dionýsovo divadlo a Odeon Heroda Attickém na úpatí Akropole.
3.den - Prohlídka města: náměstí a čtvrt Monastiraki se světoznámým bleším trhem, množství rázovitých obchůdků se suvenýry, ovocem, kořením, medem či ouzem, náměstí Mitropolia s hlavní aténskou katedrálou, náměstí Syntagma s budovou parlamentu, kde každou hodinu probíhá střídání stráží v starých řeckých uniformách (Evzoni), Národní zahrada s palácem Zapeon - oáza oddechu plná palem a pomerančovníků, Panaténajský stadion, kde se konaly první moderní olympijské hry, Olympeon - chrám Dia Olympského, Hadriánova brána.
4.den - Prohlídka města: Národní archeologické muzeum - jedno z nejvýznamnějších archeologických muzeí na světě, Benaki Muzeum, Kerameikos - rozsáhlý archeologický areál, Pireus - největší řecký přístav snadno dosiahuteľný metrem (cca 20 min. z centra), možnost lodního výletu na některý z ostrovů šáronské zálivu (Salamina, Eigina).
5.den - Individuální program podle času odletu. Transfer na letiště. Odlet z Atén.
V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.
Orientační ceny vstupů
Akropole, Parthenon - 12 €, Nové muzeum Akropole - 5 €, Diův chrám - 2 €, Dionysovo divadlo - 2 €, Starověká Agora - 2 €, Římská agora - 4 €, Hefaistonov chrám - 4 €, Národní archeologické muzeum - 7 € , Kerameikos - 2 €, Benaki Muzeum - 7 €
Pokud si zakoupíte lístek na Akropoli v ceně 12 €, tento lístek platí i pro vstup do Staré a Římské Agory, Hadriánova knihovny, Kerameikos a do Diova Chrámu.
Bezplatný vstup mají návštěvníci nad 65 let (občané Řecka nebo jiného státu EU), návštěvníci pod 18 let, osoba doprovázející handicapovanou osobu, studenti univerzity a vyšších vzdělávacích institucí (požadovaný platný studentský průkaz).
Lístek na metro - 1,20 € (0,60 € - studenti), platný na 1,5 hod.
1-denní lístek - 4 €, platný na 24 hod.
5-denní lístek - 10 €, je možné jej použít na jakýkoliv druh hromadné dopravy (metro, tramvaj, autobus) a je platný na pět dní.
Poznámka
Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!
Cena zahrnuje
letecká doprava
letištní poplatky a příruční zavazadlo
4x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Snídaně - Bed & Breakfast (BB)
transfer letiště - hotel - letiště
pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění
vstupy (muzea a památky) a výlety
místní taxy
služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí
25.02. (Út) - 29.02. (So) 2020 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba na základním lůžku v pokoji 1/2 další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Bratislava
-8 615 Kč
Vybrat termín
Osoba na základním lůžku v pokoji 1/2 další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Bratislava
-9 404 Kč
Vybrat termín
26.02. (St) - 29.02. (So) 2020 - 4 dny, 3 noci
Osoba na základním lůžku v pokoji 1/2 další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Krakow
-7 896 Kč
Vybrat termín
Osoba na základním lůžku v pokoji 1/2 další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Krakow
-8 488 Kč
Vybrat termín
27.02. (Čt) - 01.03. (Ne) 2020 - 4 dny, 3 noci
Osoba na základním lůžku v pokoji 1/2 další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Vídeň
-7 421 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŘecko
MístoAthény
HotelBest Western Museum Hotel
Osoba na základním lůžku v pokoji 1/2
Termín27.02.2020 - 01.03.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoVídeň
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: SOLARTOUR, s.r.o. IČO: 44 665 491
Vytvářím objednávku...