Levné zájezdy pobytové,poznávací,za exotikou,ceny porovnáme za Vás.

ID: 636162

Flattach, hotel Fraganter Wirt*** - zima

Termín: 07.05. (Pá) - 09.05. (Ne) 2021

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 2 990 Kč

  • Wellness
  • Fitness
Poloha

Korutany – nejjižněji položená spolková země Rakouska -to je zimní sportování a opravdová radost na sjezdovkách od vysokohorských sjezdů na ledovci až k bezpečným svahům pro nejmenší děti. Korutany na jihu země zůstávají neprávem ve stínu ostatních regionů. Tato oblast totiž nabízí jedny z nejlepších alpských středisek, nejdelší lanovku v Evropě, největší přírodní kluziště a řadu dalších unikátů. Díky své geografické poloze v alpsko-jadranské oblasti jsou Korutany obzvláště hýčkané sluncem a hosté tu zažijí zimní klima bohaté na sníh a o 100 hodin slunečního svitu více než v jiných lyžařských destinacích. Navíc jsou Korutany považovány za místo se zaručenými sněhovými podmínkami. Skiareál Ankogel je malý lyžařský areál na jižních svazích Ankogelu – vzdálenost  3 km. Dvě na sebe navazující kabinové lanovky vyvezou lyžaře do výšky 2 631 n.m. Skiareál Mölltaler Gletscher – lanovky do výše 3 122 m, 53 km upravených sjezdovek - vzdálenost cca 8 km – schuttle bus zdarma 2x dopoledne, 2x odpoledne. Vzdálenost z Prahy cca 500 km, z Brna cca 530 km.

Typický alpský rodinný hotel Fraganter Wirt  se nachází v centru městečka  Flattach, které leží v okrese Spittal an der Drau v Korutanech v údolí řeky Möll, v jižní části národního parku  Vysoké Taury na úpatí Mölltalského ledovce. Ledovec je ve vzdálenosti 9 km. Zastávka skibusu je přímo před hotelem.

Vybavení

vyhřívané lyžárna, recepce se skipasy, restaurace s barem, jídelna, společenská místnost. Krytý bazén je ve městě Obervellach – 7 km.

Ubytování

dvou-třílůžkové pokoje a rodinné pokoje s výhledem na hory, s koupelnou, Sat - TV, telefonem a trezorem, některé s balkonem. Rodinné pokoje: místnost se 4 lůžky – rozkládací gauč nebo 2 pevná lůžka.  

Stravování

bufetová snídaně. Večeře tříchodové menu se salátovým bufetem za příplatek Kč 650/dospělá osoba/pobyt, Kč 550/dítě 10-14.9 let, Kč 450/dítě 6-9.9 let..

 

Cena zahrnuje

2 dny /1 noc  ubytování s  polopenzí, využívání  wellness hotelu. V případě ubytování na méně nocí než 2 noci je povinný příplatek Kč 230/noc.

Cena nezahrnuje

místní taxu - 2 €/osoba/noc/od 18 let  - platba na místě. Večeře tříchodové menu se salátovým bufetem za příplatek Kč 650/dospělá osoba/pobyt, Kč 550/dítě 10-14.9 let, Kč 450/dítě 6-9.9 let..

 

 

Wellness:

 sauna, bylinková parní lázeň, sanarium, fitness, relaxační místnost s venkovní terasou.  Za poplatek: solárium, masáže.   

Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoMölltal-Ankogel
HotelFlattach, hotel Fraganter Wirt*** - zima
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Termín07.05.2021 - 09.05.2021
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Vytvářím objednávku...