Levné zájezdy pobytové,poznávací,za exotikou,ceny porovnáme za Vás.

ID: 906915

USA - Východní pobřeží, USA, Bahamy z New Yorku na lodi Norwegian Bliss ****+

Termín: 12.04. (Ne) - 19.04. (Ne) 2020

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Plná penze

Cena: 26 650 Kč

Trasa plavby
USA - Východní pobřeží, USA, Bahamy
Popis lodě

V dubnu 2018 vstoupí do služby nová loď Norwegian Cruise Line, kterou společnost uvedla mottem „Feel free“. Svým hostům chce dát při jejich plavbě ještě více „svobody“ a na výběr jim dává několik variant, z nichž si mohou zvolit jednu nebo třeba všech pět.

V nabídce jsou neomezená konzumace nealkoholických nápojů, piva, vína a koktejlů v otevřeném baru, speciální stravovací balíček s možností jíst zdarma až ve čtyřech specializovaných restauracích, Wi-Fi balíček s 250 minutami internetu, 50dolarový kredit na exkurze v každém z přístavů nebo balíček Friends & Family, v rámci kterého se 3. a 4. člověk v kajutě ubytují zdarma.

Norwegian Bliss je navržena tak, aby si její hosté maximálně užili výhledy na oceán, ať už z polokruhové Observation Lounge s okny od podlahy až po strop, nebo dvoupatrové Horizontal Lounge. Centrem lodi je na třech palubách rozložený prostor 678 Ocean Place s kasinem, restauracemi a bary, další místa k občerstvení pak lemují i otevřenou promenádu The Waterfront.

K dispozici je celá řada restaurací, které servírují menu z celého světa – od toskánské přes japonskou a francouzskou až po mexickou kuchyni -, kavárny i bary nabízející kvalitní víno, pivo, whisky i koktejly.

Norwegian Cruise Line slibuje, že na její nové lodi se hosté budou bavit přímo „senzačně“, a dělá pro to maximum. Na palubě našly svoje místo největší závodní dráha na moři, laserová aréna nebo adrenalinový vodní park. Chybět nebudou Salon a lázně Mandara ani dobře vybavené fitness centrum. Večery zpestří muzikálová vystoupení a zábavné show, živá hudba nebo taneční party a nudit se nebudou ani rodiny s dětmi.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 168.028Délka lodě (v metrech): 333Šířka lodě (v metrech): 41Počet palub pro pasažéry: 18Celkový počet kabin:Maximální počet pasažérů: 4.004
Hodnocení lodě
4,5
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech.  Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 16 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá: cca 19 USD/osoba/noc. Stravu mimo loď. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nabízíme možnost prodloužit vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
Program plavby
1. den,New York, USA - Východní pobřeží, (připlutí: | odplutí: 15:00)2. den,Relaxační den na moři3. den,Port Canaveral (Orlando), USA, (připlutí: 13:00 | odplutí: 21:00)4. den,Great Stirrup Cay, Bahamy, (připlutí: 10:00 | odplutí: 18:00)5. den,Nassau, Bahamy, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)6. den,Relaxační den na moři7. den,Relaxační den na moři8. den,New York, USA - Východní pobřeží, (připlutí: 07:00 | odplutí: )
12.04. (Ne) - 19.04. (Ne) 2020 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-27%26 650 Kč
Vybrat termín
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
All inclusive
Vlastní
-26%29 210 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPlavby - Zaoceánské
MístoUSA - Východní pobřeží
HotelUSA - Východní pobřeží, USA, Bahamy z New Yorku na lodi Norwegian Bliss
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu
Termín12.04.2020 - 19.04.2020
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPlná penze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Vytvářím objednávku...