Levné zájezdy pobytové,poznávací,za exotikou,ceny porovnáme za Vás.

ID: 610748

Termín: 27.06. (So) - 11.07. (So) 2020

Délka pobytu: 15 dní, 14 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 81 800 Kč

Program

1.–2. den


Letecky Praha – Windhoek, hlavní město Namibie; dle aktuálního času příletu úvodní prohlídka Windhoeku; fakultativně gastronomická večeře s možností ochutnávky místních steakových specialit
3. den


Přejezd na jihozápad podél pouště Kalahari, přes hlavní město basterů Rehoboth až na okraj pouště Namib; fakultativně možnost kontaktu s ochočenými gepardy (kontaktní) a karakaly (nekontaktní).
4. den


NP Namib Naukluft – poušť rozprostírající se podél pobřeží Atlantiku v délce 1600 km, kterou řeka Kuiseb rozděluje na jižní písčitou a severní kamenitou / štěrkovou část; Sussusvlei – oblast monumentálních písečných dun saharského typu, vysokých mnohdy přes 300 metrů; Deadvlei – až surrealisticky působící pánev, kde se na bílém podkladu obklopeném oranžovými dunami vyjímají staleté uschlé akácie; v poušti uvidíme i několik pozoruhodných zvířat, např. přímorožce jihoafrického, jenž je dokonale přizpůsoben životu na poušti, pštrosy, šakaly čabrakové, surikaty atd.; procházka působivým kaňonem Sesriem.
5.–6. den


Swakopmund – malebné přímořské letovisko s německou koloniální architekturou a nezaměnitelnou atmosférou; prohlídka města; možnost mnoha fakultativních prohlídek: mořské akvárium, muzeum krystalů s největším krystalem na světě, zdařilé historicko – etnografické muzeum Walwis Bay – laguna s kolonií plameňáků; možnost mnoha fakultativních aktivit: výlet na katamaránu / lodi s pozorováním delfínů, velryb, tuleňů, pelikánů a ochutnávkou místních ústřic; výlet 4x4 na duny, vyjížďka na mořském kajaku apod..
7. den


Cape Cross – místo, kde Portugalci jako první Evropané přistáli na konci 15. století a jež je dnes proslavené největším shromaždištěm lachtanů jihoafrických v jižní části Afriky; monumentální žulový masiv Brandberg dominující okolním pláním s velmi cennými skalními malbami křováků v čele s tzv. "White Lady".
8. den


Twyfelfontein – místo s jednou z největších koncentrací skalních rytin v Africe z různých historických období; Oragn Pipes – čedičové sloupy; Petrified forest (zkamenělý les) – araukarity staré přes 280 milionů let; vzácná endemická rostlina Welwitschie podivná, kterou můžeme směle nazvat živoucí fosilií.
9. den


Kmen Himba – proslulý unikátním zdobením a barvením těla hlinkou a „neochotou“ přizpůsobit se civilizovanému světu, návštěva vesnice; fakultativně návštěva záchranné stanice gepardů.
10.–11. den


NP Etosha – jedno z nejlepších míst pro pozorování zvěře v Africe sloni, lvi, levharti, gepardi, buvoli, antilopy skákavé a travní, zebry, impaly, nosorožec dvourohý i několik jedinců nosorožce tuponosého, dik dik, antilopy koňské, pakoně atd.; budeme jezdit po parku, stavět u napajedel, která jsou skvělým místem k důkladnému pozorovaní zvěře – vždy dopoledne a odpoledne pozorování zvířat.
12. den


Hoba meteorit – největší kus železa přírodního původu na zemi; krokodýlí a pštrosí farma.
13. den


Trh Okahandja Mbangura s rukodělnými převážně dřevěnými výrobky, možnost nákupů sošek, masek, korálů apod.; Windhoek – prohlídka koloniální architektury z počátku 20. století: kostel Christuskirche, parlament usídlený v Titenpalastu, pevnost Alte Feste, Gathemannův komplex; gibeonské meteority, možnost návštěvy zajímavých muzeí. 
14.–15. den


Letecky zpět do Prahy. Stravování - snídaně
snídaně
Cena zahrnuje
průvodce CK a místní řidič
letenka vč. všech poplatků Praha–Windhoek–Praha ve výši 22 000Kč
doprava dle velikosti skupiny – overlandem či minibusem
12x hotel / lodž 3* se snídaní
vstupné do NP
návštěva kmene Himba
informační materiály
Cena nezahrnuje
jednolůžkový pokoj povinný – 9800 Kč
namibijské vízum – 3200 Kč
27.06. (So) - 11.07. (So) 2020 - 15 dní, 14 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena
Snídaně
Letecky/Praha
-81 800 Kč
Vybrat termín
01.11. (Ne) - 15.11. (Ne) 2020 - 15 dní, 14 nocí
Základní cena
Snídaně
Letecky/Praha
-81 800 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNamibie
MístoNamibie
HotelNamibie – velký okruh
Základní cena
Termín27.06.2020 - 11.07.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Adventura s.r.o. IČO: 44264704
Vytvářím objednávku...