Levné zájezdy pobytové,poznávací,za exotikou,ceny porovnáme za Vás.

ID: 767736

RÉPCE GOLD - Bükfürdö ****

Termín: 28.12. (So) - 01.01. (St) 2020

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 16 360 Kč

Poloha
Hotel je situován v tichém klidném prostředí, obklopen listnatými stromy.
Vybavení
Klimatizovaná restaurace, lobby bar, Wellness ostrov (jakuzzi, plavecký bazén, sauna, whirlpool, parní kabina a ledová sprcha),, masáže, solárium, dětský koutek, biliár, výtah, Wi-Fi . V blízkosti golfové hřiště, tenisový kurt, bowling, možnost jízdy na koni a výletů v kočáře. Hotel i lázně jsou bezbariérové, v hotelovém wellness je potřeba služeb asistenta
Ubytování
2 - lůžkové pokoje, některé s přistýlkou, Spr.+WC, TV, telefon, minibar, bezpečnostní schránka, Wi-Fi (nutný vlastní notebook). Všechny pokoje jsou klimatizované. (POZN. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Kouření je dovoleno na vyznačených místech.) V hotelu pokoje pro hosty s tělesným postižením (s pokojem pro doprovod). Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
Stravování
Polopenze - snídaně i večeře bufetové stoly. Možnost bezlepkové stravy (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).
Další služby
Léčebné služby hotelu: lékařské prohlídky, ucelené léčebné kúry, hydro - elektro a fyzioterapie, zdravotní gymnastika, masáže, laser, bahenní zábaly parafango, ultrazvuk, trakce. Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):  Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Eurocard, American Expres a Maestro.
Dítě
Až dvě děti do 2,99 let s polopenzí ZDARMA. (první na přistýlce, druhé bez nároku na lůžko) Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 dospělých osob.
SILVESTR
SILVESTROVSKÝ POBYT ZAHRNUJE: ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu), silvestrovská galavečeře, program, vstup do hotelového wellness, župan, Wi-Fi na pokoji a v lobby, vstup do termálních lázní do I. a II. zóny dle počtu nocí (mimo svět saun)
Parkování
V ceně
POBYT SE ZVÍŘETEM
nepovolen
POZNÁMKA
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. (Upozornění: v případě dřívějšího příjezdu - před 14.00 hod nebo pozdějšího odjezdu od 14.30 do 20.00 hod - bude na místě účtován příplatek 17 €/pokoj). Na recepci hotelu se platí vratná kauce 2000 HUF nebo 7 Eur za čipové hodinky. POZOR! V případě, že budou čipové hodinky poškozeny, kauce se nevrací. Všechny pokoje na hotelu jsou nekuřácké.
SLEVY A VÝHODY
*SLEVA 7=6 platí v termínech 03.01.- 28.02.2019 *SLEVA 6=5 platí v termínech 03.01.- 28.02.2019
VÁNOCE
VÁNOČNÍ POBYT ZAHRNUJE: ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu, vč. slavnostního menu 24.12.), Wellness ostrov (jakuzzi, plavecký bazén, finská a infra sauna, whirlpool, parní kabina, ledový vodopád), župan, Wi-Fi na pokoji a v lobby, účast na sportovních programech, parkování. Vstup do termálních lázní do I. a II. zóny dle počtu nocí (mimo svět saun)
CELKOVÁ KAPACITA
173 pokojů (2 pokoje pro tělesně postižené)
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: Wellness ostrov (jakuzzi, plavecký bazén, sauna, whirlpool, parní kabina, ledový vodopád), župan, Wi-Fi, účast na sportovních programech, parkování. Vstup do termálních lázní do I. a II. zóny dle počtu nocí (mimo svět saun). POZN. Vstupy jsou neomezeně dle provozní doby a sezóny.
REKREAČNÍ POPLATEK
2 €/noc (od 18 let)
Proč k nám?
Proč hotel Répce Gold v Bükfürdö: - termální areál s celoročním provozem - hotel propojen chodbou s termálními lázněmi - wellness a relaxace - vstup do lázní v ceně
Kód hotelu
Z0538R19
28.12. (So) - 01.01. (St) 2020 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr+WC Osoba na lůžku
Polopenze
Vlastní
-16 360 Kč
Vybrat termín
29.12. (Ne) - 02.01. (Čt) 2020 - 5 dní, 4 noci
2- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr+WC Osoba na lůžku
Polopenze
Vlastní
-16 360 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMaďarsko
MístoLázně Bük / Bükfürdo
HotelRÉPCE GOLD - Bükfürdö
2- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr+WC Osoba na lůžku
Termín28.12.2019 - 01.01.2020
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...